Маҳаллий йўналишларда қатнайдиган автобуслар рўйхати ва нархлари маълум қилинди

Маҳаллий йўналишларда қатнайдиган автобуслар рўйхати ва нархлари маълум қилинди

Ўзбекистон Республикаси Транспорт вазирлиги ахборот хизмати «Тошкент» автовокзалидан маҳаллий йўналишларда қатнайдиган автобуслар нархи ва қатнов вақтларини маълум қилди.

  1. 7:40 Тошкент – Жўш чипта нархи 51 000 сўм
  2. 8:30 Тошкент – Навоий чипта нархи 52 000 сўм
  3. 8:30 Тошкент – Шофиркон чипта нархи 63 000 сўм
  4. 8:50 Тошкент – Хатирчи чипта нархи 50 000 сўм
  5. 9:30 Тошкент – Бухоро чипта нархи 75 000 сўм
  6. 10:00 Тошкент – Самарқанд чипта нархи 35 000
  7. 10:20 Тошкент – Қоракўл чипта нархи 73 000 сўм
  8. 10:30 Тошкент – Қарши чипта нархи 54 000 сўм
  9. 12:00 Тошкент – Каттақўрғон чипта нархи 45 000 сўм
  10. 14:00 Тошкент – Ўсмат чипта нархи 32 000 сўм
  11. 15:30 Тошкент – Урганч чипта нархи 115 000 сўм
  12. 16:00 Тошкент – Зомин чипта нархи 24 000 сўм
  13. 16:00 Тошкент – Қўнғирот чипта нархи 135 000 сўм
  14. 17:40 Тошкент – Денов чипта нархи 87 000 сўм
  15. 18:00 Тошкент – Бухоро чипта нархи 75 000 сўм
  16. 18:00 Тошкент – Нукус чипта нархи 100 000 сўм
  17. 18:30 Тошкент – Термиз чипта нархи 78 000 сўм
  18. 19:00 Тошкент – Хива чипта нархи 115 000 сўм
  19. 19:00 Тошкент – Денов чипта нархи 87 000 сўм

Чипталарни «Тошкент» автовокзали кассаларидан ҳамда Uztrans.uz ягона интерактив ахборот портали орқали онлайн тарзда сотиб олиш мумкин.

Шунингдек, коронавирус пандемияси билан боғлиқ вазият сабаб автобус қатновларининг вақтига ўзгартириш киритилиши мумкинлиги айтилди.

Маълумот учун телефон: (71) 207-87-00

Мақолани улашинг

Ўхшаш янгиликлар

Сўнгги янгиликлар