Ўзбекистон Республикаси Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳузуридаги “UzAssets” АЖ инвестиция компанияси Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2021 йил 11 февралдаги “Давлат активларини хусусийлаштириш жараёнларини янада жадаллаштириш тўғрисида”ги ПФ–6167-сон Фармони доирасида сотилиши белгиланган активларни хусусийлаштириш бўйича Консультантларни танлаб олиш бўйича танлов эълон қилмоқда.
Барча қизиқиш билдирган талабгорлардан чоп этилган таклифларни тақдим этиш бўйича сўровномаларга (RFP) мувофиқ тижорат таклифларини 2021 йил 3 март санаси соат 18-00 га (Тошкент вақти билан) қадар тақдим этишлари сўралади.

UzAssets запустил конкурс по отбору консультантов по приватизации активов
АО UzAssets при Агентстве по управлению государственными активами Республики Узбекистан объявляет конкурс по отбору консультантов по приватизации активов.
Объявлен конкурс по отбору Консультантов по приватизации активов, подлежащих продаже в рамках Указа Президента Республики Узбекистан «О мерах по дальнейшему ускорению процессов приватизации государственных активов» от 11 февраля 2021 года № УП – 6167.
Все заинтересованные претенденты, могут предоставить коммерческие предложения согласно опубликованным запросам на предложения не позднее 3 марта 2021 года: