Raqamli platformalar dunyoni egallamoqda! Nega HOZIR bunday o‘zgarishlarga e’tibor berish va birinchi o‘zgarishlardan xabardor bo‘lish juda muhim? Bu va boshqa savollarga “Raqamli biznes modellari: instrumentlar, ilg‘or tajribalar, monetizatsiya” forumida raqamli transformatsiya bo‘yicha 5 nafar ma’ruzachi-mutaxassis javob beradi.
Kimlar uchun qiziq? Tadbir banklar, chakana savdo tarmoqlari, top-menejment vakillari, IT-direktorlar, rahbarlar va zamonaviy sharoitda biznesni rivojlantirishdan manfaatdor bo‘lgan har bir kishilar orasida yirik biznesning raqamli tendentsiyalari sohasidagi axborotni boyitish uchun tayyorlangan.
Amaliyotchilar raqamli biznes modellarini muhokama qilishadi va quyidagi savollarga javob berishadi:
— Nima uchun hozirda o‘zgarishlar kerak va ular biznes uchun nimani anglatadi;
— Qanday qilib eng kam xarajat bilan raqamli tizimga o‘tish va yangi daromadlarga erishish mumkin;
— Raqamli islohot davomida axborot xavfsizligini qanday malakali qurish kerak;
— Nima uchun low-code platformalar biznesni avtomatlashtirish uchun eng yaxshi vositadir.
Bundan tashqari, ma’ruzachilar "Rosbank"ning transformatsiyasi bilan o‘rtoqlashadilar va O‘zbekiston chakana bozoridagi tendentsiyalar haqida gapiradilar.
Siz forumning toʻliq dasturi bilan tanishishingiz va maʼruzachilar haqida maʼlumotni tadbirning rasmiy saytida topishingiz mumkin.
Forum hamkorlar ko‘magida tashkil etilgan: TUNE Consulting, Mars Solutions, Tenge Bank, ELMA, 65 ilovalar, Skolkovo.
Qayerda? O‘zbekiston, Toshkent, Navoi ko‘chasi, 1 А, «REGENCY BALLROOM»
Qachon? 6 oktabr, mahalliy vaqt bilan 9:30 dan.
Forum ishtirokchilariga qoʻshiling va yirik biznesning yangi raqamli tendentsiyalari haqida birinchilardan boʻlib xabardor boʻling: https://it-business.events/index_uzb.html?utm_source=review.uz&utm_medium=annonce&utm_campaign=forum_tashkent

Цифровые платформы уже захватывают мир! Почему так важно СЕЙЧАС обратить на них внимание и попасть в первую волну? На этот и другие вопросы ответят 5 спикеров-экспертов по цифровой трансформации на форуме “Цифровые бизнес-модели: инструменты, лучшие практики, монетизация”.
Кому будет интересно? Мероприятие подготовлено для информационного обогащения в сфере диджитал-тенденций крупного бизнеса среди представителей банков, ритейл-сетей, ТОП-менеджмента, ИТ-Директоров, руководителей и всех, кто заинтересован в развитии бизнеса в современных условиях.
Эксперты-практики обсудят цифровые бизнес-модели и поделятся ответами на следующие вопросы:
— Почему изменения необходимы прямо сейчас и какое значение они имеют для бизнеса;
— Как перейти в цифру с наименьшими затратами и выйти на новые доходы;
— Как грамотно выстроить информационную безопасность при проведении цифровой реформы;
— Почему Low-code платформа — оптимальный инструмент для автоматизации бизнеса.
Также спикеры представят кейс трансформации Росбанка и расскажут о трендах на розничном рынке Узбекистана.
Форум организован при поддержке партнёров: TUNE Consulting, Mars Solutions, Tenge Bank, ELMA, 65 apps, Сколково.
Где? Узбекистан, Ташкент, ул. Навои, 1 А, зал «REGENCY BALLROOM»
Когда? 6 октября с 9:30 по местному времени
Ознакомиться с полной программой форума и найти информацию о спикерах вы можете на официальном сайте мероприятия. Присоединяйтесь к участникам форума и первыми узнавайте о новых диджитал-тенденциях крупного бизнеса!